دومین کنگره نماز و سلامت روان طی روزهای یکم و دوم آذرماه سال جاری، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) عنوان نمود : دومین کنگره نماز و سلامت روان طی روزهای یکم و دوم آذرماه سال جاری، از سوی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه تهران با مشارکت دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه الزهرا(س) و با همکاری مرکز روان شناسی و مشاوره احیا و ستاد اقامه نماز برگزار می‌شود.

از جمله محورهای این کنگره «نماز و سلامت روان»، «مبانی روان شناختی نماز»، «نماز و نیاز فطری»، «نماز و سلامت خانواده»، «نماز و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی»، «نماز و پیشگیری از همسرستیزی»، «نماز و خوش اخلاقی در خانواده»، «نماز و محبوبیت»، «نماز و امنیت»، «نماز و پیوندهای عاطفی – اجتماعی»، «نماز و پیشرفت تحصیلی»، «نماز و خلاقیت»، «نماز و تمرکز ذهنی»، «نماز و طهارت درونی»، «نماز و نشاط معنوی» و «نماز و آرامش روان» است.

این کنگره با هدف ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی روانشناسی در زمینه‌های کنگره برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای ارسال مقالات تا ۲۸ آبان ماه جاری، فرصت دارند.

اساتید، دانشجویان و پژوهشگران که علاقه‌مند به حضور در این کنگره هستند باید تا ۳۰ آبان‌ماه، نسبت به ثبت نام اقدام کنند؛ برای کسانی که در کنگره ثبت نام کرده و در زمان برگزاری در مراسم حضور داشته باشند نیز گواهی صادر می‌شود.

یادآوری می‌شود، علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به نشانی http://www.namazcongress.com/ مراجعه کنند.